Betturka hoşgeldin bonusu alımı sırasında geçerli şartları uygulamanız yeterli olacaktır, kurallardan haberdar mısınız, neler inceleyelim. Promosyonlar listesine baktığımızda ilk üyeliğe özel promosyonların dikkat çekici olduğunu kabul ediyoruz. %100 oranında spora özel teklifle karşılaşıyoruz. Amacımız ilgili promosyonun içeriklerine özel olarak göz atmaktır. Ancak bonusun alımını, talebini ve kullanımını ayrı ayrı incelemektir. Tabii ki ilk üyelik promosyonlarını konuşurken üyeliği konuşmamak olmazdı.

Betturka Hoşgeldin Bonusu

Çünkü bahisçiler tek seferlik alabildiğimiz bonusları talep edebilmek için sitenin aktif üyesi olmak durumundadır. “aktif üye” kalıbını bilinçli kullanıyoruz. Çünkü Betturka üyelik formunu doldurup giriş yapmak hoşgeldin veya diğer tek seferlik herhangi bir bonusu talep etmekte yeterli değildir. Muhakkak belirli şartları sağlamak zorundayız. Misal, belgenin onayını konuşmalıyız. Belgemizin onayı yoksa sitedeki üyeliklerimiz “aktif” değildir.

Betturka Hoşgeldin Bonusu Neler?

Sitenin tek bir teklifi olduğunu görüyoruz. Betturka hoşgeldin bonusu kapsamında %100 oranındaki spor teklifini görüntülüyoruz. Ancak firmanın sunduğu promosyonlar teklifinin zengin bir liste halinde karşımıza çıktığını kabul ediyoruz. Özel olarak Netent firmasının geçici süreliğine açık tuttuğu bir teklifi gözümüze çarpmaktadır. Netent içeriklerine özel ilk yatırımlarınızda da aynı şekilde %100 oranında promosyon kazanmaktasınız.

Bonusların talepleri sırasında geçerli kurallar değişken nitelik taşımaktadır. Betturka sitesinin genel kurallarını da unutmamak gerekiyor. Hoşgeldin bonusunun şartlarının yanı sıra genel kurallar da buraya dahil edilmektedir. Eğer ki genel şartlara riayet etmezseniz, ne yazık ki işlemlerinizi devam ettirme şansınız olmamaktadır. Tavsiyemiz bonusu almadan evvel buradaki kuralları gözden geçirmenizdir.

Betturka Hoşgeldin Bonusu Alımı ve Şartları

Sitenin bünyesindeki talep sistemi iki türlü oluyor. Betturka hoşgeldin bonusu için birinci talep aşaması, belgenin onayı oluyor demiştik. Tabii ki belgemizin onayını aldıktan sonrasında da belirli aşamalar vardır. Promosyonlar sahasına giriş yaptıktan sonrasında “Promosyonu Talep Et” butonuyla karşılaşmaktayız. Buraya tıkladıktan sonrasında adım adım ilerliyoruz. Ve sonuç olarak bonusun yüklenmesini sağlıyoruz.

Söz konusu şartlar ise şöyledir:

  • Her üye her bir yatırıma yönelik yalnızca tek bir bonusu
  • İlgili hoşgeldin teklifini alabilmeniz için ilk defa Betturka ödemesi yapıyor olmanız icap etmektedir.
  • Tüm yatırım yöntemleri geçerlidir.
  • Yatırımınızın hesabınıza tanımlanması sonrasında en az 1.30 oranında çevrim yapmanız icap etmektedir.
  • 250 TL’ye kadar yararlanım hakkı vardır.