Betturka Vip üyeliklere özel avantajları ne, kumarhanenin club oyuncusu nasıl olunur ayrıntılarına yazımızda söz etmekteyiz. Sitenin promosyonlar sayfasını açtığımızda karşılaştığımız seçenekler arasında doğrudan göze çarpan seçenek, VIP’lere özeldir: 250 TL. Tabii ki bonusun alınabilir olması için bazı şartlar olacaktır. Talep mekanizması hakkında fikir sahibi olmaksızın işlemlerimizi yapmamız mümkün değildir. Ek olarak bir diğer konumuz, kullanım şartlarıdır. Ki bunlara bizatihi çevrim şartları diyoruz.

Betturka Vip

Birçok sitede üyeliklerimizin seviyesi hakkında yer almakta olan söz konusu bilgi, burada doğruca promosyonlara dahildir. Betturka sitesinde Vip üyelik seçeneği henüz yoktur. Dolayısıyla konuya bu açıdan yaklaşmayı doğru bulmuyoruz. Önemli olan şey, üyeliğimizin seviyesinden çok promosyonların kendi içerisindeki çeşitliliğidir. Tabii ki diğer seçeneklere de göz atmakta yarar vardır. Ki onları da konuşmuştuk.    

Betturka Vip Club Nasıl Olunur?

Öncelikli olarak sitenin üyesi olmalıyız. Betturka Vip bonusundan yararlanmak istiyorsak, kayıt formunu doldurarak başlamalıyız. Kayıtlarımız sırasında geçerli bilgiler sitenin kendi talepleridir. Fakat piyasa genelinde düşünürsek, söz konusu talepler gayet sıradanlaşmıştır. Hemen hemen giriş yaptığımız tüm firmalarda benzer bir durumdan söz etmek mümkündür. Önemli olan şey de zaten ilgili teklifleri doğru şekilde okumaktır.

Promosyonun talebi noktasında neler vardır?

  • İlk sırada hiç şüphesiz Vip bonusunda geçerli alt yatırım tutarı vardır ve 2500 TL’dir.
  • Söz konusu bonusun Betturka promosyonlar nezdindeki oran karşılığı yüzde 10’dur.
  • Oran teklifi bir hayli önemlidir. Söz konusu oran sınırlandırmasına göre hareket etme mecburiyetindeyiz.
  • Canlı destek hattı söz konusu bonusun talebiyle ilgilenmekte olan birimlerdendir.

Betturka Vip Avantajları Ne?

Üyeliklerimizin hemen arkasından sahip olduğumuz özel seviyelerin belirli avantajları vardır. Betturka Vip üyeliklerimizin avantajlarını keza bu minvalde düşünmek mecburiyetindeyiz. Şunun altını tekrardan çizelim. Bonusun çevrim şartları vardır. Ana kasa ve bonus kasası üzerinden belirli oranlarda çevrim yapma mecburiyetine uyum göstermek zorundayız. Aksi takdirde işlemlerimiz sarkabilmektedir. Ve tabii ki süreç uzayabilmektedir.

Bonusun diğer şartlarına geçelim:

  • Ana kasanın çevrimi 1.30 oranındadır.
  • Bonus kasasının çevrimi ise 1.75’tir.
  • Üyelerin ilgili promosyonu talep etmesi için yatırım öncesi çekim yapmamış olmanız icap etmektedir.
  • Ayrıca Betturka içerisinde açık bahsinizin olmaması da gerekmektedir.
  • Bununla birlikte Vip promosyonun çekilebilir olması için bakiyenizin 20 TL’nin üzerinde olmaması gerekiyor.
  • İlgili şartları sağlıyorsanız çekim yapmanız mümkündür.